• Українська
  • English
  • Русский
ISSN 2415-3400 (Online)
ISSN 1028-821X (Print)

Політика відкритого доступу

Журнал РФЕ дотримується політики відкритого доступу до опублікованого матеріалу. Редакційна колегія РФЕ визнає пріоритетними принципи вільного поширення наукової інформації, обміну знаннями та повністю виключає національні, расові, релігійні, політичні або інші види обмежень на публікації статей.

Редакційна колегія підтримує ініціативу асоціації Science Europe «Plan S» (https://www.scienceeurope.org/our-priorities/open-access/) щодо публікації результатів наукових досліджень у виданнях відкритого доступу з ліцензією CC BY.

Згідно з положеннями Будапештської ініціативи відкритого доступу BOAI (Budapest Open Access Initiative – http://www.budapestopenaccessinitiative.org) під відкритим доступом до рецензованої наукової літератури мається на увазі вільний доступ до неї через публічний Інтернет і право кожного користувача читати, завантажувати, копіювати, поширювати, роздруковувати, шукати, робити посилання на повнотекстові статті або використовувати для інших законних цілей за відсутності фінансових, правових і технічних перешкод, за винятком тих, які регулюють доступ до власне Інтернету. Єдиним обмеженням на відтворення і поширення та єдиною умовою копірайту у цій галузі має бути право автора контролювати цілісність своєї роботи і обов'язкові посилання на його ім'я при використанні роботи та її цитуванні.