• Українська
  • English
  • Русский
ISSN 2415-3400 (Online)
ISSN 1028-821X (Print)

Політика антиплагіату

 

 

Однією із жорстких етичних норм наукових публікацій є неприпустимість плагіату в усіх формах його прояви від клонування до переробки (без зазначення авторства) і до заяви власних прав на результати чужих досліджень. Автори мають гарантувати, що результати дослідження, викладені в рукопису, є абсолютно оригінальною роботою і не були опубліковані або надані до публікації в іншому виданні.

Плагіат у всіх формах являє собою неетичні дії і є неприйнятним. Статті, що є компіляцією з матеріалів, опублікованих раніше іншими авторами, без творчої переробки їх і власного авторського осмислення, редакцією журналу до публікації не приймаються.

Якщо плагіат буде виявлено редакторами, рецензентами чи редакцією на будь-якому етапі перед публікацією рукопису, авторам буде запропоновано переробити текст, а будь-які використання фрагментів чужих робіт, запозичення тверджень інших авторів мають бути зазначені в тексті статті і супроводжуватися посиланням на першоджерело. Рівень унікальності авторського тексту визначається за допомогою безкоштовних онлайн-інструментів перевірки плагіату. Якщо плагіат перевищує максимально допустимий рівень 25% оригіналу, стаття повертається автору разом з протоколом перевірки.

У разі виявлення доведеного факту плагіату в статті, що вже опублікована, її автори позбавляються права публікуватися в усіх наступних номерах журналу, а сам текст вилучається з архіву офіційного сайту видання та з інших місць публічного розміщення, відповідальність за які несе редакція журналу.

Редакційна колегія РФЕ бере на себе зобов'язання допомагати науковому співтовариству в усіх аспектах здійснення політики дотримання видавничої етики, особливо у випадках підозри в дублюванні статті або плагіаті.