• Українська
  • English
  • Русский
ISSN 2415-3400 (Online)
ISSN 1028-821X (Print)

Положення про авторські права

 

Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:

1. Автори зберігають за собою авторські права на роботу і передають журналу право першої публікації на умовах Лицензійної угоди та розповсюдження опублікованого твору на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати дану роботу з обов'язковим зазначенням авторства даної роботи і посиланням на оригінальну публікацію в РФЕ.

2. Автори зберігають право укладати окремі додаткові контрактні угоди на неексклюзивне поширення версії роботи, опублікованої в РФЕ (наприклад, розміщення її в університетському сховищі або публікацію в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в РФЕ.

3. Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої статті (див. The Effect of Open Access).

Автори статей, опублікованих до грудня 2018 р., надали РФЕ право першої публікації і зберігають авторське право як власники рукопису.